7х чому Meblik

Для нашої продукції характерні:

  •  заокруглені краї дитячих меблів;
  • лаки на водній основі від відомої компанії  BECKERS;
  • фасади забарвлені UV-затвердженими органічними фарбами (висока стійкість до стирання і подряпин);
  • довічна гарантія на фурнітуру BLUM, оснащена безшумною системою закриття; 
  • ремені для кріплення меблів до стіни.

Кожен предмет меблів призначений для дітей! Крім того, ми самі перевіряємо наші продукти. Компанія Meblik була заснована багато років тому батьками маленьких дітей, які до сих пір ставлять безпеку всіх дітей на перше місце. Кожен предмет меблів зроблений з великою турботою і увагою навіть до найдрібніших деталей. Вони також були перевірені з точки зору безпеки і відповідають суворим стандартам, встановленим до дитячих товарів Європейським Союзом.

Переважна більшість наших меблів також має сертифікати безпеки TÜV Rheinland Polska. Це означає, що вони пройшли довгі і детальні дослідження. Їх позитивний результат свідчить про високу якість нашої продукції і дотримання суворих вимог безпеки. Більше того, наша продукція отримала знак відповідності Test + від TÜV Rheinland, що означає позитивний результат виробничого аудиту. В рамках цього аудиту було перевірено наступне:

  1. технологія виготовлення;
  2. використане обладнання та пристрої; 
  3. організація виробництва;
  4. кваліфікація осіб, які беруть участь у виробничому процесі і контролі якості;
  5. реєстрація скарг і робота з ними.

Це  є гарантією незмінності якості виробленої продукції та стабільності всіх виробничих циклів! 

Наша пропозиція включає майже 50 колекцій для дітей та молоді! Кожна колекція – інша і відрізняється унікальним лейтмотивом. Разом ми створюємо як казкові, так і дуже реалістичні проекти.

Дитячі колекції створені для маленьких, які відкривають їм світ усіма своїми почуттями. Дотик пальчиками заглиблень у тривимірних гравюрах сприяє розвитку дрібної моторики, а цікавий дизайн і барвисті додатки допомагають розвивати творчість і сприяти вивченню кольорів і форм. 

 


Гравюри, представлені на молодіжних меблях, доповнюють і прикрашають інтер'єри навіть самих вимогливих клієнтів. Всі вони створені з особливою ретельністю, а їх дизайн завжди пристосований до стилю колекції. З одного боку, сукні та квіти, з іншого боку силует футболіста і гоночних автомобілів ... Буде що обрати як для дівчаток, так і хлопчиків!

Доставка з занесенням доступна в кожній точці продажу. Щоб скористатися цією послугою, звертайтеся до найближчого салону. 

Щоденне використання меблів дітьми обумовлює дуже високі вимоги до них. Вони повинні бути не тільки міцними, але і безпечними. Ось чому меблі, зібрані нашим професійним екіпажем, отримують 7-річну гарантію на покриття матеріалів і дефектів виробництва. 

Перед тим, як меблі потрапляють у Ваш дім, вони повинні пройти складний виробничий процес. На фабриці над виробництвом однієї шафи працює аж 48 осіб!

Ми використовуємо сучасні технології, високоякісні матеріали та сучасні машини. Тільки кваліфікована і компетентна робоча сила підтримує це. Завдяки цьому нас цінують не тільки в Європі, але й у всьому світі! Ми пропонуємо якість Premium за привабливими цінами та вигідними акціями. Зрештою ... Переконайтесь самі!


Все почалось з реалізації ідеї двох друзів, які створили у 2006 р. інноваційне рішення у світі меблів. Все це для того, щоб надати шафам, комодам та ліжкам  унікальний характер, який підніме настрій дитячим кімнатам. Сьогодні в компанії Meblik працюють близько 300 співробітників по всій країні і за її межами, завойовуючи нові ринки по всьому світу. Керуючись принципом, згідно з яким добро - це єдине, що множиться, коли їм ділишся, ми активно займаємося благодійною діяльністю.

З 2008 року ми співпрацюємо з Польською гуманітарною організацією. Ми профінансували будівництво чотирьох свердловин у Південному Судані, що дозволило істотно підвищити комфорт життя для жителів міста Бор та Куердика. Ми співпрацюємо з фондами "Красиві ангели", "У мене є мрія", "SOS Дитячі села", спільно з якими ми відремонтували кімнати дітей з незаможних родин.  Ми також створюємо ігрові майданчики для дітей, серед інших у Варшаві, Торуні, Жешуві та Віслі.

Багато складових впливают на наш успіх. Постачальники, співробітники, клієнти та Ваші думки відображаються на якості запропонованих продуктів і послуг. Це тільки початок нашої подорожі, у нас є багато ідей та енергії, щоб діяти. Ми починаємо працювати!

Сайт використовує файли cookies для реалізації послуг. Ви можете вказати умови зберігання і доступ до cookies у Вашому браузері.