Гладкі, матові фасади і різнокольорові корпуси дають велику свободу в облаштуванні приміщення, адже його декор можна швидко змінити лише за допомогою аксесуарів. Колекції UNI - ідеальна основа будь-якого інтер'єру!

Перевірте доступні комбінації кольорів.

У кожного підлітка свій стиль. Виберіть для нього меблі, які  сподобаются молоді. Ми даємо гарантію якості на довгі роки!

Лінія Frame — це класика з сучасному виконанні. Фасади в різних кольорах з гравіюванням у формі рамки, білий або дубовий корпус на вибір і мінімалістичні ручки наповнять кожну кімнату шиком і сучасною елегантністю.

Подивіться, як виглядають колекції Frame.

Ми представляємо новий режим!

МОДИФІКУЙТЕ свою кімнату, підбирайте те, що хочете, із понад 90 елементів. Безліч можливостей конфігурації та налаштувань, і в той же час економія місця та велика функціональність. Широка палітра кольорів оздоблення дозволяє надати будь-якого характеру вашому приміщенню. Перегляньте світ MODE!

Подобається скандинавський стиль? Це яскравий приклад балансу між функціональністю та естетичністю. З такими меблями ваша оселя буде виглядати досить елегантно та витончено. Тепер ви можете легко оформити свій інтер’єр відповідно до нього! 

Класичні меблі, що вражають елегантністю та естетикою. Нота сучасності в поєднанні з позачасовим дизайном - це рішення, яке підійде для будь-якого інтер'єру.

Дитячі інтер'єри повинні бути барвистими і безпечними! колекцій з вигравіруваними візерунками і закругленими краями чекають, щоб прикрасити кімнати, підготовлені спеціально для дітей.

Ідеальні дитячі меблі? Ось що ми маємо! Для кожної мами! Ми вже багато років спеціалізуємося на їх виробництві. Як батьки, ми чудово знаємо, що потрібно батькам для їхніх дітей, тому наші меблі функціональні, безпечні та просто красиві.

Відкрийте для себе доступні колекції та створіть найкращий простір для фантазії вашої дитини!

Сайт використовує файли cookies для реалізації послуг. Ви можете вказати умови зберігання і доступ до cookies у Вашому браузері.